nakliyat

Beykoz Ev Eşyası Depolama

Eşya taşıma ve depolama hizmetlerinde uzman kadromuz ve geniş kitleye yayılmış müşteri potansiyelimiz ile tecrübelerimiz her gün bir kat daha arttırmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın karşılığında web sitesi yorumlarında ve diğer müşteri yorumlarında hiç bir zaman olumsuz bir sonuç oluşmaması gurur kaynağımız olmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetleri esnasında ortaya çıkabilecek her türlü soruna karşı hazırlıklı olmamızda ayrıca müşteri memnuniyeti katsayımızı arttırmaktadır. Çünkü eşya sahiplerinin yeni ev ve işyerlerinde her hangi bir sıkıntı oluşması durumunda hazır depolama sahalarımız ev ve ofis eşyaları için dizayn edilmiş durumda beklemektedir.

Eşya Depolamanın Önemi

Eşya depolama konusunda Beykoz depolama hizmetleri seçkin elemanlar tarafından yapılarak daha ayrı bir anlam kazanmaktadır. Çünkü eşya taşıma k ayrı bir konu eşya istiflemek ayrı bir konudur. Firma olarak özellikle depolama hizmetlerinde en kalifiye istifleme elamanlarına görev vermekteyiz. Çünkü her eşyanın konulması gereken bölüm ve taşıyacağı ağırlık karşısındaki reaksiyonu bu elemanlar en ince ayrıntısına kadar bilen kişilerden oluşmaktadır. Kırılacak eşyalar ayrı bir bölümde istiflenirken beyaz eşyalar ağırlıklarına göre ayrı bir bölümde istifleme işlemine tabi tutulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Kategorileri

Evden Eve nakliyat hizmetinde öncü kuruluş Beykoz evden eve nakliyat seçkin eşya taşıma elemanları ve teknik donanımlı montaj elemanları sayesinde en seri ev eşyası taşıma işlemlerini yapmaktadır. Özellikle bu kategoride yer alan ofis malzemeleri taşımacılığı konusunda en değerli eşyalarınız güvenli şekilde istediğiniz noktaya istediğiniz zamana aralığında emniyetli bir şekilde taşınmaktadır. Bu kapsamda;

-Ev eşyası taşıma

-Ofis taşıma

-Yalı taşıma

-Antika eşya taşıma

-Resmi kurum taşıma

-Hastane ve okul taşıma

-Fabrika taşıma

-Piyano taşıma hizmetleri aksatılmadan en güvenli şekilde yapılmaktadır.

 Evden Eve Nakliyat Eşya Sigortalama

Evden eve nakliyat Hizmetleri sırasında müşteri menfaatleri kapsamında yer alan;

-Eşya sigortalama işlemleri ekspertiz hizmetleri eşliğinde detaylı olarak yapılmaktadır.

-Eşyaların teslim alınması ile birlikte nakliye sözleşmesi tüm hükümleri, müşteri menfaatlerini koruyucu nitelikte hazırlanarak imzalanmaktadır.

-Eşyaların teslim alınmasından müşteri onayı alınarak teslimatın bitimine kadar evden eve nakliyat süresi içinde müşterilerimiz ile sürekli, iletişim halinde olup her anı birlikte değerlendirmeye almaktayız.

-Müşteri memnuniyeti kapsamında yapılan tüm nakliye hizmetlerinde önce emniyet sonrasında hareket anlayışı tüm firma bütünlüğünde kabul edilen bir kavram olmaktadır.